-->

ROK SZKOLNY 2017/2018

25 styczeń 2018
BIEGI PRZEŁAJOWE

 

Dnia 28 września na stadionie CKiS w Pruszczu Gdańskim odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gdańskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy III.
Skład dziewcząt: Borowska Patrycja, Gołąbko Paulina, Wilczewska Paulina, Deka Wiktoria, Mierzejewska Marta, Madejska Marta, Prabucka Nadia, Groth Weronika, Bardischewski Paulina, Malanowska Paulina, Bakaj Klaudia, Szulist Natalia. Skład chłopców: Krystian Sęk, Dawid Kozłowski, Łukasz Sykut, Adrian Kleina, Oskar Wojdyła, Michał Witkowski, Roman Chorovyi, Przemek Biernat, Mateusz Hinc, Jakub Uber, Maciek Zalewski, Kuba Jaskulski.Opiekunowie: Jolanta Aszyk i Paweł Zmiarowski
Oprac. Jolanta Aszyk

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…