tul.pl
-->

ROK SZKOLNY 2016/2017

18 kwiecień 2015

 

TURNIEJ 11-stek PIŁKARSKICH


Zawody odbyły się 19.05.2017 na boisku szkolnym przy ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Przystąpiły do nich trzy szkoły: ZSO nr 1 z Pruszcza Gdańskiego, Zespół Szkół Rolniczych z Rusocina i My.
Graliśmy systemem każdy z każdym, i tak po rozegraniu dwóch wyrównanych, ale niestety przegranych spotkań, po 0:1, uplasowaliśmy się na trzecim miejscu zawodów.
Drużynę do zawodów przygotował Paweł Zmiarowski.
Szkołę reprezentowali:
Borek Jarek, Stawicki Seweryn, Skowronek Bartek, Witkowski Michał, Kąkol Filip, Wiński Michał, Horovyi Roman, Rekowski Przemek, Kwiatkowski Adrian, Szwed Michał, Demps Wiktor, Kołodziej Paweł, Miklaszewski Marcin, Pepliński Adrian, Szarmach Artur.

Oprac. Paweł Zmiarowski


 

II MIEJSCE CHŁOPCÓW W KOSZYKÓWCE


Dnia 15.03.2017 roku odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gdańskiego w koszykówce chłopców. W Mistrzostwach brały udział następujące szkoły:
1.Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim
3.Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
Mecze rozegrano każdy z każdym trwające 4 kwarty po 10 min.
Uczniowie ZSOiO zdobyli następujące wyniki:
ZSOiO- ZSO 43- 58
ZSOiO- ZSR 47- 36
Klasyfikacja chłopaków:
I MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim
II MIEJSCE Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim
III MIEJSCE Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie
Szkołę reprezentowali: Karol Kitowski z II TE, Oskar Przybysławski, Piotr Legawiec, Maciej Kotko, Radosław Rygielski z III TE, Miłosz Ledwig z III ALO, Kacper Szulc z III BLO, Adrian Kwiatkowski, Patryk Jasiński z II BLO, Dominik Stachyra z I TL, Mateusz Solarz, Mateusz Lewandowski z I A LO
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się w przyjaznej i miłej atmosferze.
Nauczyciel Prowadzący:
Marta Krasińska


OGRODNIK MISTRZAMI POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW


Dnia 29 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej chłopców, a gospodarzem tegorocznych zmagań był Zespół Szkół z Rusocina. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Graliśmy systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów i wygrywając dwa spotkania stosunkiem setów 2 : 0 obroniliśmy tytuł Mistrza Powiatu wywalczonego rok temu. 
Wszystkim uczniom z drużyny należą się duże słowa pochwały za postawę i wielkie zaangażowanie na boisku.
Drużynę do zawodów przygotował Paweł Zmiarowski.
Skład reprezentacji szkoły: Knieć Bartek – kapitan, Biesik Maciej, Kryger Tomek, Durnakowski Kamil, Oskar Lipiński, Czerkawski Mateusz, Kowalik Dawid, Rygielski Radosław, Bajer Michał, Michałowski Stanisław.

Oprac. Paweł Zmiarowski


MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU GDAŃSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT


Turniej rozegrano w ZSOiO w Pruszczu Gdańskim, uczestniczyły trzy szkoły średnie z powiatu: ZSO nr 1 Pruszcz Gdański; ZSRCKP Rusocin; ZSOiO Pruszcz Gdański. 
WYNIKI: 
ZSOiO - ZSO nr 1: 22:25, 25:14, 9:15
ZSO nr 1 - ZSRCKP: 25:16, 25:19
ZSOiO - ZSRCKP: 25:18, 25:10
Skład zespołu ZSOiO: Karolina Poterska, Kasia Durnakowska, Ewelina Grudzień, Agata Grygiel, Agata Matłoka, Natalia Brylowska, Ola Skorupka, Natalia Nadrowska, Marta Hinc, Patrycja Bork, Dominika Sprężyńska
GRATULACJE! 

opr. Jolanta Aszyk


SPARING W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW


Dnia 24.10.2016 r. odbyliśmy mecz sparingowy w piłce siatkowej chłopców z Gimnazjum w Trąbkach Wielkich. Drużyna pod opieką Pawła Zmiarowskiego, składała się z uczniów klas pierwszych i drugich. 
Mecz zakończył się zwycięstwem naszej szkoły 4:1 a szkołę reprezentowali:

1. Michał Witkowski I TL
2. Filip Kąkol I TL
3. Kamil Dunst I TL
4. Oskar Lipiński II TH
5. Patryk Frączak II TE
6. Michał Wiński I TH
7. Demps Wiktor II TH
8. Graczyk Maciej I TL
9. Kocięba Krzysztof II TH
10. Michał Bajer I TH

Oprac. Paweł ZmiarowskiTURNIEJ 6 PIŁKARSKICH


W dniu 10 października 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w szóstkach piłkarskich chłopców, w których uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pawła Zmiarowskiego po zaciętych spotkaniach, przegrali (niestety:) swoje mecze (2:1 z ZS Nr 1 i 6:2 z Rusocinem) i ostatecznie uplasowali się na trzecim miejscu w zawodach. Zawody zostały rozegrane na orliku w szkole w Rusocinie.

Barwy naszej szkoły reprezentowali: Kropacz Dawid III B LO, Borek Jarosław I TE, Niżygorodzki Patryk III TE, Górski Paweł IV TE, Biernat Przemek I TL, Kwiatkowski Adrian II B LO, Stawicki Seweryn I TE, Witkowski Michał I TL, Kąkol Filip I TL, Wiński Michał I TE, Ćwiek Patryk III TH.

Oprac.: Paweł ZmiarowskiWOJEWÓDZKI JESIENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZRZESZENIA LZS PRZODKOWO 11.10.2016


W turnieju uczestniczyło 6 zespołów reprezentujących szkoły: Przodkowo, Skórcz, Pruszcz Gdański, Lębork, Bolesławowo. Mecze rozegrano w dwóch wyłonionych w drodze losowania grupach (zespoły z Lęborka oraz My, jako finaliści poprzedniego turnieju, byliśmy drużynami rozstawionymi):

I Grupa: Lębork, Człuchów,Skórcz
II Grupa: Pruszcz Gdański, Bolesławowo, Łodzież.

Zawody rozgrywano na trzech boiskach szkolnych systemem „każdy z każdym” w grupach. Nad ich przebiegiem czuwali związkowi sędziowie. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Pawła Zmiarowskiego, wygrywając dwa spotkania w grupie stosunkiem setów 2:0 zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie. W spotkaniu półfinałowym zmierzyliśmy się drużyną z Człuchowa z którą wygraliśmy 2:0 i w meczu o pierwsze miejsce w turnieju podobnie jak rok temu zmierzyliśmy się z drużyną z Lęborka, wygrywając 2:1 wzięliśmy rewanż za poprzedni rok i zostaliśmy Mistrzami Województwa Pomorskiego LSZ – ów.
Mistrzowie Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej chłopców w roku 2016/17:
Durnakowski Kamil, Kryger Tomek, Knieć Bartek, Biesik Maciej, Czerkawski Mateusz, Lipiński Oskar, Rygielski Radosław, Kowalik Dawid, Witkowski Michał, Frączak Patryk
Zobacz zdjęcia >>>

Trener: Paweł Zmiarowski

Oprac.: Paweł ZmiarowskiMISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU GDAŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCHZawody odbyły się 30.09.2016 na stadionie sportowym CKiS w Pruszczu Gdańskim. Uczestniczyły w nich trzy szkoły: ZSR CKP Rusocin, ZSOiO Pruszcz Gdański, ZSO nr 1 Pruszcz Gdański. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800 m, a chłopcy 1200 m. Wyniki rywalizacji:
1 miejsce - ZSO nr 1
2 miejsce - ZSOiO 
3 miejsce - ZSR CKP Rusocin 
Nagrodę wręczył pan Stefan Skonieczny Starosta Powiatu Gdańskiego. Gratulacje dla wszystkich uczestników.
Skład dziewcząt:
Deka Wiktoria (I TE), Wołoszka Klaudia (II ZSO), Grzymowska Katarzyna (IV TE), Płaszczyńska Oliwia (I A), Jaworska Wioletta (I A), Mikołajczyk Ola (I A), Ćwiklińska Marta (III TE), Groth Weronika ( I ZSF), Brodowska Karolina (III A LO), Polkowska Paulina (III B LO), Mateja Anna (II ZSO), Wilczewska Paulina (I TE), Facon Anna (II ZSF), Jankowska Sandra (III BLO)
Skład chłopców:
Horowyj Roman (I TE), Rekowski Przemek (I TE), Wiński Michał (I TH), Pietrzak Piotr (I ZSS), Szwedowski Michał(I ZSO), Biernat Przemek (I TL), Rygielski Radowsław (III TE), Stawicki Seweryn (III A LO), Wawrzyniak Mateusz (I TE), Roter Dawid (I TL), Ćwiek Patryk (III TH), Demps Wiktor (II TH)
Opiekunowie: Jolanta Aszyk, Paweł Zmiarowski

Zobacz fotorelację z mistrzostw

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…