tul.pl

Sport w szkole

Turniej Dwie Rakiety

Dnia 16 marca 2018r. uczniowie klasy ITE- Daniel Nazarenko i ITL- Jakub Marczuk, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pana Pawła Zmiarowskiego reprezentowali szkołę w zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w Goręczynie. Turniej Dwie Rakiety, był podzielony na dwie kategorie. Wzięło w nich udział kilkunastu uczniów szkół średnich z województwa pomorskiego.
Jakub Marczuk zajął 3 miejsce, a Daniel Nazarenko 4 miejsce, a w klasyfikacji drużynowej sumując wszystkie punkty ze wszystkich kategorii chłopcy zajęli 5 miejsce.

Opracował

Paweł Zmiarowski

Last modified on środa, 27 czerwiec 2018 07:40

Zawodnicy naszej szkoły Kamil Durnakowski oraz Tomek  Kryger pod opieką Pawła Zmiarowskiego  pod koniec ubiegłego roku szkolnego zostali  wicemistrzami województwa pomorskiego w siatkówce plażowej chłopców.  Chłopcy w cały cyklu rozgrywek przegrali tylko jeden mecz, niestetyJ ten finałowy, w którym to nieznacznie,” bo na przewagi” w tie-breaku ulegli chłopakom reprezentującym powiat pucki.

Mimo wszystko chłopcom należą się duże słowa pochwały za bardzo dobry wynik.

Brawo Kamil i Tomek z klasy III B lo

Opr. Paweł Zmiarowski

Last modified on środa, 27 czerwiec 2018 07:41

W dniu 26.03 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w szóstkach piłkarskich chłopców, w których uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pawła Zmiarowskiego po zaciętym pierwszym spotkaniu ulegli drużynie z ZS Nr 1 (2:1) i zwycięstwie (2:0) w meczu z Rusocinem, uplasowaliśmy się na drugim miejscu w zawodach. Zawody zostały rozegrane na orliku w szkole z Rusocina.

Oprac.: Paweł Zmiarowski

Dnia 23 marca 2018 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej chłopców, którego byliśmy gospodarzem. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, graliśmy systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Niestety nie udało się obronić tytułu zdobytego rok oraz dwa lata temu i ostatecznie uplasowaliśmy się na drugim miejscu

Wyniki: ZSOiO – ZS NR 1 1:2

ZSOiO – Rusocin 2:0

Rusocin – ZS NR 1 1:2

Wszystkim z drużyny należą się duże słowa pochwały za postawę i wielkie zaangażowanie na boisku. Drużynę do zawodów przygotował Paweł Zmiarowski.