Akcja charytatywna „szlachetna paczka”

15 grudzień 2021

        W miesiącu grudniu nasza szkoła pod patronatem klasy 3TEF przeprowadziła akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”. W tym roku postanowiliśmy pomóc rodzinie Pani Alicji, jej mężowi Pawłowi i ich dwumiesięcznej córeczce Milence. Ich największym marzeniem jest dokończenie remontu mieszkania , które pozostawiła po sobie babcia.
 Dzięki naszej zbiórce zapasów żywności, środków czystości oraz produktów do pielęgnacji niemowląt oraz datków,które dzięki hojności pracowników szkoły oraz uczniów i rodziców przeznaczyliśmy na bon podarunkowy do sklepu OBI być może marzenie to ziści.
 Za rok wracamy bogatsi o doświadczenie organizacyjne z nadzieją na podwojenie osiągów z tego roku .
 W imieniu rodziny Pani Alicji oraz uczniów klasy 3TEF serdeczne podziękowania za szlachetność , gest i wielkie serce!!! ❤️❤️❤️

 Sporządziła                                          

Izabela Piecuch                                     

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…