CIEKAWE SPOTKANIA

07 grudzień 2021

W piątek 3 grudnia mieliśmy zaszczyt i przyjemność rozmawiać z uczniami z Tokio. Mówiliśmy min. o wspólnej fascynacji komiksem i grafiką japońską oraz porównywaliśmy życie szkolne w naszych krajach. Wrażenie zrobiło na nas ich zdyscyplinowanie. Wszyscy uczniowie noszą mundurki i maseczki (bez dyskusji z nauczycielami), sprzątają klasy po lekcjach oraz zachowują kompletną ciszę w szkolnej stołówce. 

Efekty? W Tokio problem pandemii praktycznie nie istnieje. 

Kolejne spotkania z mieszkańcami Kraju Kwitnącej Wiśni 10 i 16 grudnia.

 

Sporządziła                            

Małgorzata Adamczak                 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…