Konkurs z języka angielskiego pt. 'Let's have a look inside the USA and Britain: EASTER’

07 kwiecień 2021

W dniu 31 marca 2021 r. odbył się konkurs z języka angielskiego pt. 'Let's have a look inside the USA and Britain: EASTER’ przygotowany przez zespół w składzie: p. Agnieszka Sobiecka, Olga Czucha i Marzena Kobierzycka – Rost.

Konkurs przeprowadzony był zdalnie. Skierowany był on do uczniów klas drugich i trzecich technikum, liceum oraz szkół branżowych - wzięło w nim udział 8 osób. Konkurs przeprowadzony został zdalnie, poprzez platformę FORMS oraz QUIZIZZ.
Uczniowie odpowiadali na pytania na podstawie 2 krótkich filmów: „The statues of Easter Island” oraz 'Bet you didn’t know: Easter Traditions - History’.

Celem konkursu było przybliżenie historii oraz informacji dotyczących celebracji Świąt Wielkanocnych “EASTER” w krajach anglojęzycznych oraz ciekawostek związanych z Wyspą Wielkanocną. Wszyscy uczestnicy poradzili sobie świetnie wykazując się dużymi umiejętnościami z zakresu rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

Najlepiej wypadli:
I miejsce: Maksymilian Sz. 2a LO
II miejsce: Aleks M. 2 BFS
III miejsce: Nikodem Z. 2b LO

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy serdecznie za wspólną zabawę :)

 

Opracowała                                       
Agnieszka Sobiecka                               

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…