STAWIAMY NA WSZECHSTRONNY ROZWÓJ!

15 marzec 2021

STAWIAMY NA WSZECHSTRONNY ROZWÓJ!  

(szkolenia w ramach projektu ERASMUS+ ‘Style Is in the Hair’) 

Uczniowie klas fryzjerskich mieli okazję wziąć udział w WARSZTATACH FOTOGRAFICZNYCH prowadzonych przez fotografa – panią Monikę Gierszewską. W tym czasie uczyli się m.in., jak poprawnie kadrować, jak zadbać o tło, aby uwydatnić kolor i fakturę włosów.  

Kolejnym bardzo ciekawym szkoleniem był kurs MISTRZOWSKA OBSŁUGA KLIENTA SALONU FRYZJERSKIEGO prowadzony przez doświadczonego trenera w branży finansowej i usługowo-produkcyjnej – pana Jacka Kacmajora. Uczniowie poznali różne typy klientów i jak docierać do ich potrzeb, analizowali „trójkąt profesjonalnej obsługi” czy też wybrane techniki wpływu. 

 

Sporządziła                                               

Magdalena Balicka                                      

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…