TYDZIEŃ FRANCUSKI

01 marzec 2021

Uczniowie klas fryzjerskich Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim biorą udział w projekcie ERASMUS+, w ramach którego współpracują z młodzieżą z Francji i Norwegii. Mimo że z powodu pandemii wszystkie działania są na razie ograniczone do internetu, zaplanowane cele są systematycznie realizowane. Jednym z ciekawszych przedsięwzięć był TYDZIEŃ FRANCUSKI, podczas którego ochotnicy z Ogrodnika łączyli się w pracy w grupach z przyszłymi fryzjerami z miasta Sarlat-la-Canéda. 

 

Młodzież doskonaliła branżowy język angielski, porównywała swoje fryzjerskie klasy i zajęcia. Ponadto, wymieniała się kontaktami i zdjęciami. Okazało się, że dzięki otwartości i zaangażowaniu można naprawdę owocnie współpracować.  

 

Opracowała                                                     

Małgorzata Adamczak                                          

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…