Chat z Japonią

03 listopad 2020

Marzenia się spełniają.

27 października klasa III TL odbyła wirtualną wycieczkę do Japonii.

W ramach lekcji na odległość zorganizowaliśmy kolejną wideokonferencję ze szkołą w Tokio. Tematem przewodnim była szeroko pojęta kultura japońska tj. edukacja, architektura, kuchnia, ubiór, zwyczaje oraz atrakcje turystyczne. Klasa III TL w ramach obecnie realizowanego działu Jedzenie-Food zaprezentowała wszelkie aspekty kulinarne polskiej kuchni np. najdziwniejsze potrawy, nietypowe składniki, ulubione dania, rodzaje spożywanych posiłków oraz gadgety wykorzystywane w kuchni. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i z pewnością powtórzymy takie spotkanie.

Opracowała: Magdalena Balicka

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…