Projekty Samorządu Uczniowskiego

15 kwiecień 2020


1.Z początkiem roku szkolnego przyjęliśmy do naszej społeczności kilkaset nowych kolegów i koleżanek - pierwszaków. Zorganizowaliśmy dla Nich Otrzęsiny, które na długo zapadły w pamięci. Wspólna zabawa przyniosła nowe znajomości i dużo radości dla uczestników. Dziękujemy pierwszoklasistom za stawienie się w tak licznym gronie i za świetny klimat, jaki wspólnie stworzyliśmy. 
(zdjęcia O1,O2)

2. Pod koniec listopada odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Lanie wosku przez klucz, ustawianie butów czy inne wróżby andrzejkowe spodobały się społeczności szkolnej, która świetnie bawiła się tego dnia. 
(zdjęcia A1,A2)

3. Walentynki to czas, w którym serce bije mocniej. Również w naszej szkole mieliśmy okazję wyznać drugiej osobie, bądź klasie swoją sympatię. Dzięki poczcie walentynkowej, którą zorganizował Samorząd Uczniowski wiele osób mogło wysłać wiadomość koledze czy koleżance. Zdarzało się, że jedna klasa wysyłała walentynki innej, to bardzo miłe. Zabawie towarzyszyły ciasta i inne słodycze, które wraz z serduszkiem można było przekazać drugiej osobie.
(zdjęcie Wal1)

 

Opracował                   

Michał Piotrowski             

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…