WYCIECZKA DO WIEDNIA I PRAGI

18 październik 2019

Z  przyjemnością   informujemy,   że  w  kwietniu   dla   uczniów   nasze j  szkoły  organizujemy   wycieczkę  do  Wiednia  i  Pragi.  Zapraszamy     do zapoznania się z ofertą wycieczki dostępną w formie załącznika w aktualnościach na stronie internetowej szkoły.   Spotkanie   informacyjne    dla    uczniów   zainteresowanych   wycieczką  odbędzie   się w poniedziałek 21 października na długiej przerwie, o godz. 11.55, w budynku C – sala 03. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w wycieczce będzie wpłata 150 zł zaliczki płatnej u pani Iwony  Henke -  Kaczyńskiej  (nauczycielki   języka   niemieckiego i  przedmiotów  logistycznych) w terminie do 5 listopada 2019 r. O harmonogramie kolejnych wpłat poinformujemy w późniejszym terminie. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę zwrócić się bezpośrednio do pani Iwony Henke-Kaczyńskiej lub poprzez kontakt mailowy w e-dzienniku.

szczegóły wycieczki w ulotce TUTAJ

 

opracowała                  

Iwona Henke-Kaczyńska         

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…