tul.pl

Kiermasz podręczników – jesteśmy przedsiębiorczy!

06 wrzesień 2019

Inicjatywa zorganizowania trzydniowego kiermaszu podręczników, już pierwszego dnia spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów. Wielu było sprzedających a jeszcze więcej kupujących używane podręczniki, które mogą posłużyć młodszym rocznikom danych kierunków kształcenia. Uczniowie ustalając ceny książek, ćwiczyli swoje umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i zawierali nowe znajomości. Inicjatorką i realizatorką kiermaszu podręczników jest szkolny pedagog p. Anna Wilczyńska.

/tekst i fot. K. Chojecka/                      

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…