tul.pl

Rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2019/2020

06 wrzesień 2019

Inauguracji nowego roku szkolnego, w naszej szkole dokonał Dyrektor p. Artur Drabiuk, witając Starostę Powiatu Gdańskiego p. Stefana Skoniecznego ; Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych p. Piotra Kalińskiego oraz wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli i gości. Ten szczególny rok szkolny rozpoczynamy w bardzo licznym gronie uczniów szczególnie  klas pierwszych, którzy wchodząc w nowy etap edukacyjny, przybyli wraz z rodzicami. Wśród grona pedagogicznego powitaliśmy wielu nowych nauczycieli, zarówno kształcenia ogólnego jak i zawodowego.

Po uroczystości, uczniowie poszczególnych klas przeszli do wyznaczonych sal lekcyjnych na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Dzieląc się wrażeniami dwumiesięcznych wakacji i poznając nowe, czekające ich obowiązki uczniowie, pełni energii wkroczyli w nowy rok szkolny, z deklaracją dołożenia starań, by doświadczać nowych wyzwań, nawiązywać przyjaźnie i korzystać z możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz nabywania kompetencji w zespole szkół, który od wielu lat kształci młode kadry dla rynku pracy.

 

/tekst i fotografie K. Chojecka/               

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…