tul.pl

Procedury rekrutacyjne w toku – podwójny rocznik wybiera

03 lipiec 2019

Dwie grupy uczniów (absolwenci gimnazjum i absolwenci szkoły podstawowej) podejmują ważne decyzje edukacyjne, wybierając Branżowe Szkoły I stopnia, Technika bądź Licea. Te dwie grupy uczniów nie spotkają się w tych samych klasach, ale będą w tym samym zespole szkół, będą mieć lekcje z tymi samymi nauczycielami, w tych samych budynkach. Od piątku 21 czerwca 2019 r. trwa przyjmowanie wniosków o przyjęcie do naszego ZSOiO. System rekrutacji VULCAN umożliwia bieżące przeglądanie statystyk chętnych uczniów do danej klasy (kierunku kształcenia), osobno dla kandydatów po gimnazjum i po szkole podstawowej. Wielu uczniów dopełniło już formalności i złożyło komplety dokumentów. W proces rekrutacji zaangażowana była dyrekcja szkoły oraz wielu nauczycieli, prace przebiegały w przyjaznej atmosferze i współpracy z kandydatami i ich rodzicami.

W dniu 5 lipca 2019 r. nastąpi publikacja list uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do ZSOiO.

 

Opracowanie i zdjęcia: Katarzyna Chojecka       

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…