tul.pl

Wizyta studyjna w Gdyni

03 lipiec 2019

Uczniowie klasy I TE z wizytą studyjną w w Santander Global Operation S.A. w Gdyni

Uczniowie kierunku Technik Ekonomista z naszej szkoły, objęci działaniami projektu 3.3.1 Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w Powiecie Gdańskim uczestniczyli w wizycie studyjnej w Santander Global Operation S.A. w Gdyni. Młodzież miała okazję poznać specyfikę pracy w kilku działach banku o międzynarodowym zasięgu działania. W realizację wizyty zaangażowano wielu pracowników, którzy przekazali uczniom podstawy zadań stanowiskowych oraz zapoznali ich z programami na jakich opierają się procesy bankowe. Istotne informacje dotyczące niezbędnych kompetencji zawodowych, w tym kompetencji społecznych zostały poparte konkretnymi przykładami w czasie trzygodzinnej wizyty studyjnej. Wszyscy uczniowie otrzymali sporą dawkę wiedzy zawodowej a także przydatne upominki. Z profesjonalnie przygotowanej wizyty studyjnej przywieźliśmy także prezent dla Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących, otrzymaliśmy bowiem kolejne doposażenie naszej Pracowni Doradztwa Zawodowego. Santander Global Operation S.A. jest jednym z pracodawców, którzy wspierają edukację kierunku kształcenia Technik Ekonomista w ZSOiO już od kilku lat, realizując nie tylko wizyty studyjne ale także przyjmując uczniów na praktyki zawodowe i staże.

 

Sporządziła/Foto                 

Katarzyna Chojecka             

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…