tul.pl

ZSOiO Mistrzem Powiatu w szóstkach piłkarskich

05 czerwiec 2019

W dniu 17 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w szóstkach piłkarskich chłopców, w których uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pawła Zmiarowskiego zdobyli tytuł Mistrza Powiatu wygrywając swoje dwa spotkania:

 • ZSOiO – ZS Nr 1 5:2
 • ZSOiO – Rusocin 7:1
 • Rusocin – ZS Nr 1 3:5

  Barwy naszej szkoły reprezentowali:
 1. Kiedrowski Mateusz
 2. Borek Jarosław
 3. Rybicki Dawid
 4. Żywicki Michał
 5. Wojdyła Oskar
 6. Szweda Krystian
 7. Miklaszewski Marcin
 8. Zalewski Maciej
 9. Horovyi Roman

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                             Oprac.: Paweł Zmiarowski

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

 • ul. Wojska Polskiego 4
 • 83-000 Pruszcz Gdański
 • tel. 58 682 35 10
 • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…