Konkurs czytelniczy o Gdańsku

28 maj 2019

Wczoraj, tj. 23 maja o godzinie 10.00 w XIX Liceum Ogólnokształcącym w Gdanku odbyło się wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego ,,Gdańsk w literaturze. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów : Julia Tałaj z klasy I a LO - uczennica pani Anny Rozalewicz , Paweł Manke z klasy I b LO - uczeń Anny Krajewskiej i Joanna Szramowska z klasy III TL - uczennica Anny Krajewskiej. Paweł Manke zdobył drugą nagrodę i otrzymał ciekawe i cenne nagrody.Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, bo przeczytali pięć nowych powieści o Gdańsku , szczególnie zaś Pawłowi zdobycia drugiej nagrody .   

opracowała    

  Anna Krajewska

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…