tul.pl

I Maraton Piłki Siatkowej ZSOiO

15 maj 2019

5 kwietnia 2019 odbył się I Maraton Piłki Siatkowej ZSOiO. Uroczyste rozpoczęcie imprezy nastąpiło o godzinie 20. 4 drużyny składające się z uczniów oraz nauczycieli przez kilkanaście godzin grały o miano najlepszej w tym premierowym turnieju. Samorząd Uczniowski po raz kolejny stanął na wysokości zadania, przygotowując dla uczestników niezapomniane emocje sportowe, posiłki regeneracyjne, sale do odpoczynku i pamiątkowe medale. Ponadto w jednej sal SU zorganizował imprezę towarzyszącą - Nocny Maraton Filmowy, który również cieszył się sporym zainteresowaniem.
Zmęczeni, acz zadowoleni uczestnicy opuszczali szkołę o 7 rano.
Kolejna edycja już w nowym roku szkolnym.

 

 

Opracował                                                     

Michał Piotrowski                                               

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…