tul.pl

SUKCES UCZENNICY KLASY II A LO w WIELKIM MARATONIE CZYTELNICZYM 2018/2019

06 maj 2019

Uczennica klasy II a LO - Weronika Soćko  zajęła 5 miejsce w tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. W zmaganiach wzięło udział 450 uczniów z 54 szkół  województwa pomorskiego.  Weronika musiała przeczytać  7 lektur i wykazać się ich znajomością podczas comiesięcznych testów. Podczas zmagań zdobyła 118 punktów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

opracowała                           

Alicja Krawczuk - Goluch              

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…