tul.pl

KONKURS O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU SUKCES !!

30 kwiecień 2019

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasze uczennice: Natalia Marczak i Magdalena Kwiatkowska wzięły udział w okręgowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady z Architektury Krajobrazu. Ich zmagania zakończyły się sukcesem! Uczennice  zajęły II i III miejsce. Na  Natalię i Magdę z klasy III Technikum Architektury Krajobrazu czekają teraz ogólnopolskie zmagania w Gorlicach. Towarzyszyć im będzie pani Ewa Hawrylak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

opracowała                        

Alicja Krawczuk-Goluch                 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…