WIELKANOCNE I WIOSENNE DEKORACJE

11 kwiecień 2019

WIELKANOCNA ARANŻACJA I WIOSENNE DEKORACJE

WYKONANE PRZEZ UCZNIÓW TAK W ZSOIO W PRUSZCZU GDAŃSKIM

8 kwietnia 2019 r. w ZSOiO w Pruszczu Gdańskim zorganizowano wiosenną wystawę nawiązującą do Świąt Wielkanocnych. Wystawę poprzedziła akcja charytatywna, która odbyła się w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w Pruszczu Gdańskim przy ul. Ks. J. Waląga na rzecz dzieci autystycznych „Autyzm i co dalej”.  Wielkanocne dekoracje wykonała młodzież z Technikum Architektury Krajobrazu pod kierunkiem nauczycieli Ewy Hawrylak, Magdy Czerwińskiej i Marty Maj-Szymańskiej. Wystawę została wzbogacona w projekty koncepcyjne założeń ogrodowych. Wystawa wzbudziła duże zainteresowanie zwiedzających. Jednocześnie promowała naszą szkołę.

 

Opracowanie i zdjęcia A Dopka                                  

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…