tul.pl

Propozycja Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

03 kwiecień 2019

W dniu 03.04.2019 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z Olsztyna. Uczniowie klas maturalnych i III Technikum Architektury Krajobrazu  zapoznali się z ofertą kształcenia na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Proponowane kierunki kształcenia to: rolnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu, ochrona środowiska, gospodarowanie surowcami odnawialnymi i mineralnymi, ogrodnictwo oraz chemia.
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza ułatwi naszym uczniom wybór uczelni wyższej w dalszej ścieżce kształcenia zawodowego.

Opracowała:  Marta Maj-Szymańska              

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…