ROZWIJAMY KOMPETENCJE ZAWODOWE

27 marzec 2019

WARSZTATY BRANŻOWE

ROZWIJAMY KOMPETENCJE ZAWODOWE

 

W naszej szkole odbyły się 19 marca 2019 roku innowacyjne warsztaty branżowe dedykowane uczniom III klas gimnazjum oraz VIII klas szkół podstawowych,  które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

W tym dniu odwiedziło nas ponad 100 uczniów z różnych szkół wraz z opiekunami: SP nr.2 i SP nr. 4 w Pruszczu Gdańskim, SP w Łęgowie oraz SP w Przejazdowie. Młodzież bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w warsztatach i konkursach.

W ramach konkursów językowych przyznano nagrody: ,,QUIZZ konkursy językowe w terenie’’– rozwijanie sprawności komunikacji  w języku branżowym angielskim zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr.4 grupa 1. GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz uczniom naszej szkoły zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych warsztatów i konkursów językowych, szczególnie uczniom z klas II TH, II TUF, I TAK, II TAK, III TAK, IA LO, IIA LO oraz uczniom oprowadzającym grupy.

Mamy nadzieję, że warsztaty poszerzyły wiedzę naszych gości o kształceniu zawodowym, a tym samym ułatwią im podjęcie trafnych decyzji edukacyjno – zawodowych.

 

opracowała                                 

Marta Maj-Szymańska                           

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…