Quiz języka niemieckiego

26 marzec 2019

W ramach Dnia Branżowego w dniu 19.03.2019 r. nasi goście z gimnazjów i szkół podstawowych mieli okazję wziąć udział w quizie języka niemieckiego pt. "Deutschland - Nachbarland”, podczas którego mogli zaprezentować , ale i poszerzyć swoją wiedzę na temat Niemiec i innych krajów niemieckiego obszaru językowego.

Nauka przez zabawę to okazja do integracji oraz wesołej rywalizacji zespołów uczestników, którzy doskonale odgadywali zaprezentowane na zdjęciach elementy kultury, geografii, życia społecznego i historii naszego zachodniego sąsiada . Wszyscy spisali się świetnie, jednak na podium stanęły najlepsze drużyny:

 

I miejsce - reprezentacja klasy IIIa Gimnazjum Nr 2 w Pruszczu Gd.

II miejsce - reprezentacja klasy IIIa Szkoły Podstawowej Nr 4 w Pruszczu Gd.

III miejsce - reprezentacja klasy IIIa Gimnazjum w Przejazdowie.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę , a zwycięzcom gratulujemy !!!

VIELEN DANK UND LIEBE GRÜSSE!!!

 

Organizatorzy: Irena Krause-Kurasińska, Robert Targoński

Opracowała Irena Krause-Kurasińska                                      

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…