tul.pl

Warsztaty w Sopockiej Szkole Wyższej

21 marzec 2019

 

W piątek 15 marca br. klasy II TE oraz III TAK wyjechały do Sopotu na zaproszenie Sopockiej Szkoły Wyższej na warsztaty. Opiekunami wyjazdu były panie: Agnieszka Sobiecka i Marzena Kobierzycka - Rost.

Klasa architektury poznawała tajniki wykonywania bukietów, a w tym czasie uczniowie klasy ekonomicznej uczestniczyli w warsztatach z autoprezentacji i sztuki wystąpień publicznych oraz etyki biznesowej. W trakcie spotkania młodzież dowiedziała się jak rozmawiać i prezentować się przed przyszłym pracodawcą oraz jak ważną rolę odgrywa znajomość języków obcych na rynku pracy.

 

opracowała            

Marzena Kobierzycka - Rost

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…