tul.pl

Targi Ogrodnicze GARDENIA

07 marzec 2019

W ostatnią sobotę ferii 23 lutego 2019 roku grupka ambitnych i ciekawych świata uczniów z klasy I i II Technikum Architektury Krajobrazu wybrała się na Targi Ogrodnicze Gardenia w Poznaniu. Targi są okazją do poznania nowych trendów w ogrodnictwie, florystyce i projektowaniu, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

 

Rozpoczęliśmy od kiermaszu ogrodniczego i zapoznaniu się z ciekawymi odmianami i gatunkami roślin. Później obejrzeliśmy maszyny i sprzęty wykorzystywane w produkcji roślin oraz pielęgnacji. Zapoznaliśmy się też z pomysłami na małą architekturę ogrodową oraz aranżacje przestrzeni wypoczynkowych oraz placów zabaw. Najbardziej podobały się nam wystawy i pokazy florystyczne. Zwariowane kompozycje konkursowe łączące modę i kwiaty były niezwykle kreatywne.

 

Wyjazd okazał się naprawdę udany, a każdy zobaczył coś, co go zainspirowało.

 

Sporządziła                 

Magdalena Czerwińska         

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…