Święta w Szkole...

20 grudzień 2018

W Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących nr. 2 w Pruszczu Gdańskim atmosfera istnie świąteczna, za sprawą elementów dekoracyjnych na holach szkoły jak i w klasach. Uczniowie brali udział w konkursie na wystrój świąteczny klas oraz na ozdobę świąteczną. Po ogłoszeniu konkursu z wielkim zaangażowaniem i zapałem ruszyli do pracy. Inspirowali się naturą, dlatego  wykorzystali pędy roślin, mech, korę, szyszki, orzechy oraz inne naturalne elementy z których powstały ekologiczne ozdoby świąteczne. Efektem są pięknie przystrojone klasy i korytarze szkoły oraz oryginalne ale nie drogie ozdoby świąteczne.

Zachęcamy aby nasze pomysły były  inspiracją do zrobienia niepowtarzalnej ozdoby samemu.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się po świętach.

 

 

Opracowała. Marta Maj-Szymańska

foto. Robert Targoński

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…