tul.pl

Wystrój Bożo Narodzeniowy

19 grudzień 2018

 

 

Jak co roku w okresie przedświątecznym korytarze naszej szkoły zdobią choinki i dekoracje bożonarodzeniowe. Uczniowie klasy III ZSO oraz klas I, II i IV TAK pod opieką Pani Ewy Hawrylak i Pani Agaty Pyszka - Miotk przygotowali  oryginalne dekoracje wykorzystując przede wszystkim materiały z szkolnego parku i poletek dydaktycznych. W tym roku postawiliśmy na „eko ozdoby’’ w związku z tym dominują mech, drewno, szyszki, owoce i inne suche elementy roślinne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły i obejrzenia efektów ciężkiej ale przyjemnej pracy. Serdecznie zapraszamy!

Opracowały

Ewa Hawrylak oraz Agata Pyszka -Miotk

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…