tul.pl

Wycieczka I TL

16 listopad 2018

 

Dnia 25 września 2018r. wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną do ośrodka wypoczynkowego Szarlota, obok Kościerzyny. Na wycieczce miło spędziliśmy czas. Dzięki dobrej pogodzie zwiedziliśmy okolice ośrodka. Długi spacer po lesie, gry i zabawy na świeżym powietrzu, ognisko, kręgle oraz bilard zintegrowały naszą klasę.  Następnego dnia 26.09.18r. po śniadaniu, mieliśmy trochę czasu wolnego więc spożytkowaliśmy go na odpoczywaniu i relaksacji. Jestem pewien, że ten wspólnie spędzony czas pozwolił się nam lepiej poznać i zbliżyć do siebie. Zapraszamy na fotorelację z wyjazdu.


                                                                                                                                                                                                                                   opr. uczniowie klasy I TL

 

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…