Przegląd etiud teatralnych Pamiętaj o HIV

19 październik 2018

SUKCES ZSOIOArt!!!

 


Szkolna grupa teatralne ZSOiO Art zdobyła I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Pomyślmy o HIV. Przegląd etiud odbył się 18 października 2019 roku w CKiS w Pruszczu Gdańskim. Relacje można obejrzeć klikając na poniższy link  http://www.polnocna.tv/vid/20928-pruszcz-gdanski-przeglad-etiud-teatralnych-pamietaj-o-hiv  Finał konkursu wojewódzkiego odbędzie się 19 listopada 2019 r. w Słupsku. Trzymajcie kciuki!

 

Opracowała

Alicja Krawczuk-Goluch

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…