tul.pl

NASZE UCZENNICE WŚRÓD GRONA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW Z POMORZA!

20 styczeń 2018

W dniu 18.12.2017 r. w gmachu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczysta Gala Stypendialna dla najzdolniejszych uczniów z Pomorza. Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w kategorii przedmiotów zawodowych przyznano w naszym województwie po raz drugi.
Wśród grona tegorocznych stypendystów z naszej szkoły znalazły się: Agata Lange (II TAK), Natalia Marczak (II TAK), Anna Budnarowska (IV TE) oraz Patrycja Szuba (IV TUF).
Podczas Gali stypendyści otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk Wicemarszałka Województwa Pomorskiego, pana Krzysztofa Trawickiego. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz rodzice.
Naszym stypendystkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

oprac. A. Wilczyńska

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…