Najnowsze wiadomości (225)

Najnowsze wiadomości
Międzynarodowy Konkurs Robotex international 2021, największy konkurs robotyki w Europie?
W dniach 05.11. 2021-07.11.2021 r. nasi uczniowie Hannah Fairless z klasy 2b Lo oraz Szymon Kwiatek 2TL z ZSOiO w Pruszczu Gdańskim biorą udział w międzynarodowym konkursie. Programują, budują roboty, które następnie muszą wykonać określone zadania - odnaleźć drogę w labiryncie, pokonać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie.
 
 
Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie pomorskim jest prowadzony przez "Dziennik Bałtycki".
Nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali nasi nauczyciele:
Michał Piotrowski,
Marzena Kobierzycka-Rost,
Magdalena Balicka
Anna Krajewska,
Aleksandra Kwias.

We wtorek 19 października gościliśmy w naszej szkole Dyrektora Średniej Szkoły Ogrodniczo-Technicznej z czeskiego Litomyšla, Pana inż. Ivo Jiránka oraz Panią Wicestarostę Marzenę Biernacką.  

Była to bardzo miła i owocna wizyta, podczas której zaprezentowaliśmy naszą placówkę, porównaliśmy szkoły z branży ogrodniczej oraz technika architektury krajobrazu. Kulminacyjnym momentem spotkania było podpisanie przez naszych gości oraz Pana Dyrektora Artura Drabiuka symbolicznego CERTYFIKATU PRZYJAŹNI pomiędzy szkołami, który, mamy nadzieję, wyznacza początek długiej współpracy i cyklu obustronnych wizyt uczniów. 

 

Sporządziła                   

Małgorzata Adamczak          

 

Strona 1 z 57

Kontakt

Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących

im. Mariana Raciborskiego

w Pruszczu Gdańskim

  • ul. Wojska Polskiego 4
  • 83-000 Pruszcz Gdański
  • tel. 58 682 35 10
  • email: sekretariat@zsoio.pl
Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji…